بهترین دندانپزشک زیبایی

 بهترین دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی با استفاده از روش های زیبایی دندان اقدام به درمان و ایجاد لبخند زیبا می نماید. بهترین دندانپزشک زیبایی علاوه بر ایجاد زیبایی، دندان های خراب شده و پوسیده را نیز درمان می نماید. بهترین دندانپزشک زیبایی خوب بایستی مدرک خود را از مراجع معتبر کسب کرده باشد، به آخرین تکنیک های درمانی تسلط داشته باشد .

 بهترین دندانپزشک زیبایی

 

دندان نقش بسزایی در زیبایی صورت ایفا میکند. زیبایی در انسان عاملی برای موفقیت به حساب می‌آید زیرا زیبایی منجر افزایش اعتماد به نفس و افزایش تعاملات اجتماعی می شود. زیبایی دندان بعد از چشم ها نقش بسیاری در این امر دارد.

درمان های زیبایی دندان علاوه بر تاثیر بر هدف فوق باعث درمان مشکلات دیگر دندان ها نیز می شوند مثلا می تواند از مشکلاتی مانند پوسیدگی دندان  مشکلات لثه جلوگیری کند .

 

برای به دست آوردن دندان های زیبا در دندانپزشکی توسط بهترین دندانپزشک زیبایی روش های معمول مانند ارتودنسی ، روکش دندان و سفید کردن دندانها (بلیچینگ) و… می باشد.

جهت حصول زیبایی لبخند در دندانپزشکی توسط بهترین دندانپزشک زیبایی باید بین اجزای دندانی تناسب و هماهنگی وجود داشته باشد. دندانپزشک با دانستن این قواعد و استفاده از مهارت متناسب با بیمار این تناسب را برقرار کرده و زیبایی لبخند را به بیمار هدیه می دهد.

زیبایی دندان منجر به زیبایی چهره و جوان شدن آن می شود. هرگونه ناهماهنگی در نســبت میــان انــدازه دندان با رشــد فــک بالا و پایین، باعث نامرتب شدن دندان ها میشود و  به درمان زیبایی دندان نیازی نیست.

 

وظایف بهترین دندانپزشک زیبایی

ویزیت اولیه و مشاوره های لازم را به بیمار بدهد.

بهترین دندانپزشک زیبایی قبل از شروع کار به بیماران  آرامش میدهد، خصوصا در مورد کودکان و افرادی که می ترسند.

استفاده از راه های درست برای کنترل و کاهش درد بیمار

بهترین دندانپزشک زیبایی عکس برداری در صورت نیاز را انجام میدهد.

انجام درمان‌های دندانپزشکی مانند جرم‌گیری، پر کردن، کشیدن و گذاشتن دندان‌های مصنوعی و روکش و بریج کردن (پل گذاشتن) و …توسط بهترین دندانپزشک زیبایی

عوامل نامرتبی و عدم زیبایی دندان:

پوسیدگی دندان

نامرتبی دندان

تیره شدن دندان ها

از دست دادن دندان ها

بیماری های لثه

برای داشتن دندان های زیبا باید به متخصص زیبایی دندان و بهترین دندانپزشک زیبایی مراجعه کرد چون این درمان نیازمند مهارت و تجربه کافی است و رجوع به فرد غیر متخصص به شکست درمان زیبایی و تلف کردن وقت و هزینه شما میباشد.

مراحل درمان زیبایی دندان توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

 

مراحل درمان زیبایی دندان توسط بهترین دندانپزشک زیبایی :

بهترین دندانپزشک زیبایی نسبت های صورت برای زیبایی دندان را بخ دست می آورد

بهترین دندانپزشک زیبایی  ارتباط مناسب بین لب ها و دندان ها برای به دست آوردن زیبایی دندان ایجاد مینماید.

ایجاد لثه ها و دندان ها برای حصول زیبایی ارزیابی میکند .

نکات مهم در زیبایی دندان  :

خط بین ۲ دندان با خط بین لب ها موازی باشد. عدم توازن بین این ۲ خط منجر به عدم زیبایی فرد خواهد شد.

در زمان لبخند زدن لثه ها کمتر دیده شوند و بیشتر از دو یا سه میلی متر از لثه در لبخند شخص دیده نشود.

بیشتر افراد حاضرند لبخندهای پهن و با کال کوریدورهای باریک داشته باشند.

در زیبایی دندان میزان نمایش دندان ها بسیار مهم میباشد به دلیل وجود قوس در دندان ها عرض دندان ها متفاوت دیده می شود به صورتی که نسبت عرض ظاهری هر دندان به دندان کناری جلوتر خود ۶۲ درصد می باشد که به آن نسبت طلایی زیبایی دندان گفته می شود.

نسبت طول و عرض در زیبایی دندان حدود ۸۰ درصد میباشد.

بهترین دندانپزشک زیبایی با استفاده از درمان های ارتودنسی می توان نامرتبی بین دندان ها (مال اکلوژن ها) را کم کرده و حتی حذف کند. با استفاده از روکش کردن می‌توان زیبایی را به دندان های شخص بخشید. دندان های پوسیده را می توان با مواد هم رنگ دندان ترمیم نمود تا هم ترمیم دندان صورت گیرد و هم زیبایی دندان حفظ گردد. سفیدی دندان منجر به جذاب تر نشان داده شدن چهره شخص می شود.

در نتیجه درمان های زیبایی امری ضروری برای افزایش اعتماد به نفس اجتماعی فرد می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *