لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ از روشهای جوانسازی پوست است این روش جوان سازی است . این روش جوانسازی  از روشهای کم‌خطر و بی‌دردسری برای افراد است امروزه لیفت صورت با نخ  در بسیاری ازکشورها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بیشتر افراد نتیجه حاصل از لیفت صورت با نخ برای بیشتر بیماران مورد رضایت بوده است  واین روش برای جوان‌سازی پوست صورت مناسب است .

لیفت صورت با نخ

امروزه جوانسازی لیفت صورت با نخ بیشتر  برای بالا کشیدن ابرو ورفع چین‌وچروک‌های روی پیشانی ، خطوط  اطراف لبها ،رفع خط خنده و گردن ، برطرف کردن افتادگی گونه‌ها ،افتادگی قسمت‌های زاویه فک مورد استفاده قرار می گیرد.

از این روش می توان برای تمامی نواحی صورت و گردن استفاده کرد. لیفت صورت با نخ هیچ گونه عوارضی برای بیشتر افراد به همراه ندارد وتنها عارضه که این روش ممکن است برای فرد داشته باشد کوفتگی و کبودی پوست است .

 

 

انجام لیفت صورت با نخ برای کشیدن پوست

لیفت صورت با نخ روشی است که طی آن پزشک می تواند  شلی و افتادگی پوست رابا ان برطرف کند و پوست شما بعد از لیفت شکل جوان تری به خود می گیرد.

از ویژگی لیفت صورت با نخ در این استکه بر خلاف روش‌های دیگر جوانسازی پوست،حداقل حالت تهاجمی را برای فرد به همراه  دارد و نخ‌هایی که برای لیفت استفاده می‌شوند با بدن شما سازگاری خوبی دارند. می توان گفت که عمل لیفت نخ نوعی جراحی سبک است اما نیاز به بستری برای فرد در این روش وجود ندارد .در بیشتر اوقات یک روز پس از  لیفت می‌توانید به کارهای روزمره و همیشگی خود بازگردید ودر  نهایت تنها به دو الی سه روز استراحت نیازمند خواهید بود .

 

لیفت سینه

نکاتی قبل از انجام لیفت صورت با نخ

قبل ازانجام  لیفت صورت با نخ  پزشک باید شما را مورد معاینه قرار بگیرد تا افتادگی پوست بیمار در جلسه معاینه مشخص شود افتادگی و چروک درکدام قسمت بدن بیشترصورت گرفته است .

برای انجام لیفت صورت با نخ بهتر است  یک پزشک ماهر و با تجربه برای این کارانتخاب کنید ونمونه  کارهای او را از نزدیک  مشاهده کنید وباید به تبحر و تجربه پزشک خود در این زمینه  اعتماد کامل داشته باشید.

قبل از انجام لیفت صورت با نخ  باید حمام کنید و بهداشت فردی را در این زمینه رعایت کند در هنگام انجام لیفت نخ  خانم ها باید بدون آرایش باشند و آقایان نباید ریش و سبیل  داشته باشند.یک هفته قبل از عمل، از مصرف سیگار ،قلیان و الکل بپرهیزید.

همچنین یک هفته قبل ازلیفت صورت از داروهایی مثل  وارفامین و آسپرین که خون را رقیق می‌کنند استفاده نکنید در صورتی که شما ازداروی خاصی استفاده می کنید ویا بیماری خاصی دارید قبل از هر اقدامی به پزشک خود اطلاع دهید.

 

لیفت صورت با نخ چگونه انجام می شود

برای انجام لیفت نخ پزشک شما ،قبل ازهر اقدامی نقاط  ورود و خروج همچنین مسیر عبور نخ‌ها را در صورت شما علامت گذاری می کند پزشک برای این کار درمحل مورد نظرچند سوراخ کوچک ایجاد می کند وسوزن‌های توخالی را ازاین سوراخ‌ها وارد چربی پوست می‌کنند به دلیل اینکه این سوزن‌ها خیلی کوچک هستند هیچ گونه جراحت‌ پوستی به وجود نمی‌آورند.

بعد از این مرحله پزشک پوست را می‌کشد و فرم می‌دهد.نخ‌هایی که در روش جوان سازی پوست استفاده می‌شوند نازک  هستند و قابل ‌دیدن نیستند. این نخ‌ها به مرور زمان جذب بدن می‌شوند . اثرات لیفت با نخ دو تا پنج سال زمان لازم دارد.

انواع نخ لیفت پوست صورت با نخ

برای  لیفت نخ  انواع مختلفی از نخ وجود دارد که هریک در قسمتهای مختلف بدن به کار برده می شود به عنوان مثال  برای حجیم کردن گونه‌ها  ممکن است پزشک  چندین نخ گوناگون یا چند حلقه نخ برای لیفت پوست صورت با نخ  استفاده کند.

درناحیه گردن پزشکان از  نخ‌های خارداربیشتر  استفاده می کنند تا بدین وسیله بتواند پوست را با  فک پایین فرد چفت کنند.مدت‌ زمانی که پزشک برای انجام عمل لیفت نخ نیز دارد به ناحیه ای که قراراست لیفت انجام گیرد و تعداد نخ‌هایی که در این ناحیه استفاده می شود بستگی دارد به طور کلی در حدود ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت برای انجام لیفت زمان لازم است.

لیفت صورت با نخ

بلافاصله بعد ازانجام لیفت پوست صورت با نخ شما می توانید تأثیرآن را بر روی پوست خود ببینید اما نتیجه  کامل  این روش بعد از چند ماه برای شما مشاهده  است با این روش پوست شما محکم وضخیم و شاداب شده و چین‌وچروک‌های صورت با این روش  از بین می‌روند . این نخ‌ها بعد از هشت ماه جذب بدن می‌شوند اما تأثیراین روش دو تا پنج سال باقی می ماند.

 

هزینه‌ی لیفت صورت توسط نخ

هزینه لیفت صورت توسط نخ به‌طور دقیق مشخص نمی باشد زیرا  تعیین هزینه عمل به میزان لیفتی که قرار است در صورت شما انجام شود بستگی دارد ، به طور کلی می توان گفت که نخ مورد استفاده و همچنین مدت‌ زمان مورد نیازبرای درمان هزینه جراحی تاثیر گذار است.

 

افراد مناسب  لیفت صورت توسط نخ

از روش لیفت صورت با نخ بیشتر افرادی که در سنین بین  سی  الی پنجاه‌ سال  هستند استفاده  می کنند در صورتی که افراد نشانه‌هایی از پیری درپوست خود داشته باشند می توانند از این روش در مانی استفاده کنند.

اگر در صورت خود علائمی مانند پیری پوست ، ضعیف شدن گونه‌ها،  افتادگی در گوشه‌های دهان و یا تغییراتی در پوست گردن دارید می توانید از روش جوانسازی استفاده کنید. این نشانه‌ها با لیفت صورت قابل در مان هستند اما نباید از این عمل انتظار غیرواقع‌بینانه داشته باشید.

 

افرادی که مناسب لیفت صورت با نخ نیستند

کسانی که  پوست پیشانی آن‌ها خیلی  نازک وشکننده است.

افرادی که چربی لازم را در پوست خود ندارد و کمبود چربی دارند .

 

https://jarrahizibaei.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *