هایفو تراپی در تهران

هایفو تراپی در تهران

هایفو تراپی در تهران از روش های زیباسازی پوست صورت و گردن است ،در این روش  امواج پر توان مافوق صوت متمرکز یا هایفوتراپی (HIFH) برای لیفت و سفت کردن پوست صورت و گردن بدون نیاز به عمل به کار گرفته میشود . استفاده از این تکنیک درمانی به سرعت گسترش پیدا کرده و هم اکنون متخصصان در سرتاسر جهان از دستگاه های پیشرفته هایفو تراپی در تهران برای بیماران خود استفاده می نمایند.

در واقع هایفو تراپی در تهران یکی از روش های  رایج و توسعه یافته  سیستم های درمانی امروزی است. به این صورت که انرژی مافوق صوت به صورت غیر تهاجمی کمی گرما در لایه های زیرین پوست تولید کرده که این گرما باعث تحریک سلول ها جهت تولید کلاژن و جوان سازی بافت پوست می شود.

در نتیجه فقط با یک جلسه درمان، روش هایفو تراپی در تهران موجب می شود پوست فعالیت خود را دوباره شروع کند. روش درمانی هایفوتراپی می تواند یک روش ایمن و موثری  برای درمان افتادگی پوست و دیگر مشکلات پوست باشد.

هایفو تراپی در تهران یک روش درمانی جدید غیر جراحی و غیر تهاجمی همچون اولتراتراپی است که در آن از امواج مافوق متمرکز و فرآیند بهبود طبیعی خود صورت برای لیفت صورت، بهبود شرایط پوست و سفت کردن افتادگی آن در قسمت ابرو، گردن، زیر چانه، و حتی نواحی بالای ناحیه سینه بیمار به کار گرفته میشود.

هایفو تراپی در تهران روش سفت کردن و لیفت پوست صورت و گردن

هایفوتراپی صورت یکی از روش های نوین برای جوانسازی پوست صورت و گردن میباشد که بدون جراحی انجام میگیرد. در این مقاله به معرفی هایفو تراپی در تهران خواهیم پرداخت.

هایفو تراپی HIFU treatment چیست؟

هایفو HIFU مخفف عبارت High-Intensity Focused Ultrasound است، به معنی امواج اولتراسوند یا فراصوت پرتوان و متمرکز که یک تکنولوژی نسبتا نوین در آرایش به حساب می آید. هایفو تراپی در تهران یک روش درمانی و آرایشی برای صورت میباشد که انرژی امواج فراصوت متمرکز را با یک دستگاه دستی برای صورت و گردن ایجاد میکند . هایفو تراپی در تهرانیک روش غیرتهاجمی است که به تحریک سلول ها کمک می کند و منجر به جوانسازی بافت ها و تولید کلاژن میشود. تاثیر نهایی درمان این روش سفت شدن و لیفتینگ پوست در نواحی که فرد میخواهد میباشد.

هایفو تراپی در تهران می تواند  بافت های پوست  را تحریک کرده و کلاژن تولید کند که به سفت شدن و لیفتینگ پوست شل شده کمک می کند. افزون بر این، این روش برای تجزیه رسوبات چربی نیز به کار برده میشود. یک متخصص حرفه ای پوست می تواند بدون نیاز به جراحی نتایج بسیار موثری و چشمگیری را ایجاد کند .

مزیت های روش هایفو تراپی در تهران

مزیت های بسیاری در استفاده از هایفوتراپی برای صورت وجود دارد و مشکلات مختلفی را رفع خواهد کرد. مواردی که به وسیله هایفو تراپی در تهران قابل درمان هستند، عبارتند از:

خطوط و چروک های نازک

پوست شل شده گونه ها و پلک ها

پوستی که نازک شده و بافتی مثل کاغذ با الیاف درشت دارد

چروک شدن پوست در اطراف دهان

خط فک نامشخص

هایفو تراپی در تهران میتواند یک فرایند جوانسازی به لیفت کردن و سفت و محکم کردن پوست گردن، چانه و ابرو و بهبود خطوط و چروک های روی قفسه سینه هم کمک کند .

مراحل انجام هایفو تراپی در تهران

آمادگی خاصی پیش از انجام هایفو تراپی در غرب تهران مورد نیاز نمیباشد. در مطب، پزشک ابتدا سوابق کامل پزشکی فرد را مورد بررسی قرار داده و معاینه ای صورت گرفته و معاینه به ویژه روی صورت و گردن انجام میگیرد. به جز در مواردی که عفونت یا مشکل پوستی وجود داشته باشد که نیاز است درمان به تاخیر بیافتد، در  نهایت پزشک بعد از معاینه بلافاصله کار خود را شروع می کند.

در بیشتر موارد مراحل انجام هایفو تراپی در تهران شبیه به یکدیگر هستند . متخصصین حرفه ای در این زمینه می توانند پاکسازی کاملی روی صورت انجام دهند. در این روش پزشک از ژل اولتراسوند برای صورت و گردن بیمار به کار میبرد.

دسته هایفو روی پوست شخص قرار داده میشود و سر می خورد. این دسته انرژی اولتراسوند را به پوست منتقل کرده و سلول های پوست را تحریک خواهد کرد تا کلاژن تولید کنند و به بازسازی، جوانسازی و بهبود  بافت ها کمک نماید.

بسته به شرایط پوست بیمار، پزشک میزان عمق نفوذ به پوست را در دستگاه مشخص میکند. زمانی که این عمل انجلم میگیرد ، فرد امکان دارد زیر پوست خود احساس سوزش یا گرمایی داشته باشد. برای انجام یک فرایند کاملا بی درد، فرد توسط یک متخصص بیهوش می شود. جلسه درمان هایفو تراپی در تهران بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول میکشد که این مدت نیز بستگی به شدت مشکلات پوستی دارد.

 

 

http://jarahizibaie.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *