هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در جراحی بینی است  ؛زیراقیمت جراحی بینی بسته به تغییراتی که در بینی فرد صورت می گیرد همچنین روش پزشک برای جراحی بینی میباشد  اما به طور کلی هزینه جراحی  شامل موارد هزینه جراح،هزینه متخصص بیهوشی ،قیمت داروها ،وسایل مصرفی وهزینه های مربوط به بیمارستان برای هر فرد بستگی دارد .

 

جراحی بینی چندین سال است که رواج بسیاری را در بین مردن دارد  بنابراین قیمت جراحی  چیزی است که در بین مردم مورد توجه  قرار گرفته است  و برحسب نوع ساختار بینی ونوع پوست هر بیمار قیمت جراحی با دیگری تفاوت هایی دارد . کسانی که دارای بینی استخوانی هستند  معمولا هزینه عمل بینی کمتری نسبت به بینی های گوشتی برای بینی آنها در نظر گرفته می شود. البته مهارت و تخصص و تجربه جراح و محلی که قرار است جراحی انجام شود تاثیر بسزای را دارد.

 

یکی از مهم ترین عواملی که در جراحی بینی تاثیر گذار است  به جراحی که انتخاب می کنید بستگی دارد. در قیمت جراحی  تخصص جراح  بر قیمت بینی کاملا تاثیرگذار است  .همین طورصلاحیت های حرفه ای، تجربه، مشهور بودن  و معروفیت جراح  در هزینه جراحی  موثر است.

هزینه عمل بینی

اگر جراحی بینی فقط در بردارنده تزریق ژل یا هر ماده دیگری باشد معمولاً این ترمیم به‌صورت سرپایی و در مطب خود  پزشک انجام می‌شود وهزینه آن به دستمزد جراح بینی بسته میباشد ، هزینه جراحی بینی معمولا از چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان متغییر است ، زیرا همان گونه که گفته شد قیمت عمل  بینی هر فرد متفاوت است.

اما اگر جراحی بینی از نوع ترمیمی باشد  و در جراحی قبلی نقص وجود داشته باشد، پزشک باید یک عمل جراحی کامل را انجام دهد  و معمولا قیمت جراحی  ترمیمی دارای هزینه بالایی است  تا میزان بالای ۱۰ میلیون تومان را دارد  مگر اینکه بینی شما  نقص زیادی نداشته باشد.

 

هزینه های بیهوشی 

هزینه های مربوط به بیهوشی در فرآید بیهوشی تاثیر خواهد گذاشت . میزان هزینه بیهوشی نیز به پزشک بیهوشی، زمان عمل وبیهوشی موضعی یا بیهوشی عمومی بستگی دارد  . معمولاً هزینه بیهوشی عمومی نسبت به هزینه بیهوشی موضعی دارای هزینه بالاتری میباشد  زیرا بیهوشی عمومی مستلزم زمان و تلاش بیشتر متخصص بیهوشی است.

 

هزینه عمل بینی استخوانی

همان گونه که ذکر کردیم با توجه به تغییراتی که  در بینی رخ میدهد  هزینه بینی را مشخص میکند از مهم‌ترین عوامل  تاثیر گذاربرروی قیمت  بینی استخوانی نوع بینی ،پوست بینی  ، داشتن و یا نداشتن پولیپ بینی است.با توجه به اینکه  در قیمت جراحی بینی استخوانی فاکتورهای مختلفی موثر است نمی توان هزینه جراحی بینی استخوانی را به طور دقیق اعلام کرد.

 

هزینه جراحی بینی ممکن است از ۲ میلیون تا چند میلیون تومان باشد  که بسته به جراح وتجربه ان متفاوت است. هزینه های جراحی بینی بسته به نوع جراحی که متخصص انجام میدهد متغییر است  البته باید به این نکته نیز توجه کرد که دستمزد هر جراحی با دیگری تفاوت دارد  زیرا جراحی های سخت تر و  پیچیده تر معمولا به تخصص، مهارت و زمان بیشتری  نیاز دارد.

هزینه عمل بینی

امروزه جراحی بینی از جراحی های زیبایی شایعی میباشد  . به همین دلیل هزینه عمل  بینی نسبت به سایرزیبایی ها بالاتر است . چون  بینی دارای ساختار پیچیده و ظریفی میباشد  پس نیازمند توجه دقیق به جزئیات واصلاح دقیق بینی است .زیرا جراح باید وضعیت غضروف بینی را اصلاح ‌کند و همین طور باید استخوان بینی را تغییر وپوست را بازسازی کند  تا موجب ایجاد بینی زیبایی شود. در نتیجه جراح توجه خاصی به نتیجه جراحی و نیز عملکرد صحیح بینی باید داشته باشد.. این یعنی که  پیچیدگی جراحی بینی  می‌تواند به صورت مشخص بر هزینه عمل  بینی تاثیر داشته باشد.

می‌توان گفت که این هزینه در ایران هزینه ای بین ۳ میلیون تا ۲۰ میلیون را دارد   والبته  بالا بودن هزینه جراحی بینی حتما به علت بهتر بودن کیفیت جراحی بینی نمیباشد.بلکه بسته به جراح بینی  و نتیجه ای که دارد بستگی دارد .

 

تأثیر نوع بینی بر قیمت هزینه عمل بینی

در حقیقت هزینه جراحی بینی به شلک و نوع بینی بستگی دارد ، نوع عمل جراحی که قرار است انجام شود، تأثیر مستقیم بر هزینه های درمان خواهد داشت. اما می توان گفت جراحی بینی برای کم کردن سایز بینی  ،اصلاح ساختار بینی، و جراحی شکاف لب و کام به نسبت به دیگر جراحی ترمیمی بینی هزینه کمتری را دارند.

چون روش های مختلفی در جراحی بینی مرخص شدن یک فرد از کلینیک  بعدازچند ساعت  میباشد ممکن است. اما تعداد کمی از افراد نیاز به بستری شدن در کلینیک را دارند وباید تحت نظر پزشک قرار بگیرد . با اضافه کردن هزینه بی‌هوشی مورد نیاز برای عمل جراحی به این موارد، هزینه جراحی زیبایی بینی متفاوت خواهد بود.

 

http://debra.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *