هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک 

هزینه لیپوماتیک یکی از مساول مهمی است که متقاضیان جراحی لیپوماتیک باید به آن بپردازند . هزینه لیپوماتیک معمولا بسته به تعداد قسمت‌هایی از بدن که باید تحت درمان قراربگیرد استف هزینه عمل لیپوماتیک معمولا به زمان بیهوشی ،نوع لیپوماتیک ،نوع بیهوشی، مانیتورینگ بیمار در خلال انجام عمل لیپوماتیک، میزان پیچیدگی فرایند عمل لیپوماتیک و به عوامل بیشتر دیگری بستگی دارد.

البته باید به این نکته اشاره کرد که هزینه‌های لیپوماتیک به همه ی این عوامل وابسته میباشد . ولی بیشترین عامل در هزینه عمل لیپوماتیک معمولاً به حجم و وزن چربی که برداشته شده بستگی دارد .

 

مزایای عمل لیپوماتیک

  • روش لاغری با لیپوماتیک نسبت به دیگر روش ها به زمان کمتری نیاز دارد .
  • لیپوماتیک با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود و  به بیهوشی نیازی ندارد .
  • در روش لاغری با لیپوماتیک امکان اضافه کردن چربی های خارج شده به دیگر نواحی بدن فرد وجود دارد.
  • دستگاه لیپوماتیک  از شلی و افتادگی پوست جلوگیری کرده و قابلیت لیفت دارد .
  • نسبت به روش های دیگر دوره ی نقاهت کوتاه مدتی دارد .

 

چه عواملی بر هزینه لیپوماتیک تاثیر دارد ؟

برای کاهش چربیهای بدن امروزه از روشهای جراحی متفاوتی استفاده می شود که لیپوماتیک یکی از آن روشهای جراحی میباشد که برای کاهش و برداشتن چربی در بعضی از قسمت های بدن  که چربی انباشته شده به کار برده میشود .به روش مکش  چربی اضافه بدن از برخی قسمت‌های بدن همچون گردن، ران‌ها، باسن، شکم یا دست‌ها برداشته می‌شوند تا تغییرات لازم در بدن انجام شود .

جراح  در این روش در لیپوماتیک  درقسمتهایی که تحت درمان است شکاف‌هایی ایجاد می کند و با کمک یک لوله به نام کانولا به محتویات چربی دسترسی پیدا می کند کانولا ازطریق شکاف ایجاد شده وارد نواحی تحت درمان شده و چربی‌ها را به سمت بیرون می‌کشد. چون روش لیپوماتیک کانولا حالت لرزشی و ویبره دارد تا چربی‌ها را بدون درد تجزیه کند و سپس آنها را به وسیله مکش از بدن خارج کند.

اگر چه هزینه لیپوماتیک در نوع تصمیم گیری فرد تاثیر دارد اما بهتراست برای دست‌یابی به نتایج بهترورضایت بخش تر به یک جراح قابل اعتماد و یک کلینیک حرفه‌ای مراجعه کنید. ازآنجا که عمل لیپوماتیک برای هر بیمار متفاوت میباشد ، هزینه لیپوماتیک نیز به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. در زیر برخی عوامل تأثیرگذار در هزینه لیپوماتیک شرح داده شده است .

دستمزد جراح در هزینه لیپوماتیک

دستمزد جراح با توجه به تجربه وی بر هزینه لیپوماتیک تاثیرمستقیمی دارد . برای انجام عمل لیپوماتیک ، میزان دشواری جراحی و تعداد مناطقی که باید از انها چربی استخراج شود نیز از عوامل مهمی است که در هزینه لیپوماتیک اثرمی گذارد. همچنین اگر این جراجی با برخی جراحی های دیگر ترکیب شود بر هزینه لیپوماتیک تاثیر گذار خواهد بود .

 

تجربه جراح در هزینه لیپوماتیک

همان گونه که همه می دانیم جراح ماهر و باتجربه  که همه میشناسن و مشهور است دستمزد بیشتری نسبت به یک جراحی کمتر شناخته‌شده دریافت می‌کند. به هر حال، با توجه به اینکه این نوع جراحی ها پیچیدگی خاص خود را دارند ، افراد تمایل دارند که هزینه بیشتری پرداخت کنند تا به نتیجه ای که میخواهند برسند  زیرا نتایج حاصل از این عمل  به تجربه و تبحر جراح بستگی زیادی دارد.

 

امکانات کلینیک در هزینه لیپوماتیک

بیشتر جراحان جراحی لیپوماتیک را در مطب و کلینیک خود انجام میدهند . در صورتی  که جراح مورد انتخاب شما امکانات انجام این عمل را در داخل کلینیک نداشته باشد جراح این جراحی را در بیمارستان انجام خواهد داد .

باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه مکانی که در آن جراحی انجام میشود  ازدستمزد جراح جدا است، بیماران برای افزایش راحتی و اطمینان بیشتر حاضر به پرداخت هزینه بیشتری هستند تا درمحل مناسب این عمل را انجام دهند.

هزینه بی‌حسی در هزینه لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک معمولا با بی حسی موضعی انجام میشود . مانند همه ی جراحی ها دستمزد متخصص بیهوشی به صورت جداگانه حساب میگردد . معمولاً دستمزد این متخصصان نیز براساس شهرت و تجربه آنها تعیین می‌گردد ودر هزینه لیپوماتیک تاثیر گذار است .

دستمزد متخصص بیهوشی معمولا بر اساس زمانی که فرد تحت بیهوشی قرارمی‌گیرد، نوع داروهایی که استفاده میشود برای بیهوشی نسبت به وضعیت جسمانی بیمارمشخص می‌شود. شرایط خاصی که نیاز به توجه ویژه متخصص بیهوشی دارد به طور مثال بالا بودن فشار خون، دیابت و وجود بعضی داروها در سیستم بدن که با داروهای بیهوشی تداخل دارند امکان دارد موجب افزایش هزینه‌های بیهوشی شود.

 

مراقبت‌های درحین و پس از انجام عمل جراحی

پس از انجام عمل جراحی لیپوماتیک، بیماران به مراقبت نیاز داشته و داروهایشان را باید به موقع مصرف کنند . هزینه‌های داروهای مورد استفاده در جراحی ، ابزارهایی که در جراحی استفاده میشوند و وسایل زمان ریکاوری همه در هزینه لیپوماتیک موثر است. پس از انجام عمل لیپوماتیک باید از گن‌های به خصوصی بعد از جراحی استفاده کنید . این عوامل بر قیمت‌های نهایی درمان تأثیر می‌گذراند بیماران باید به یاد داشته باشند که مراقبت‌های پس از انجام جراحی ، هزینه‌های بیهوشی و در بیشتر اوقات در هزینه‌های  اولیه درمان محاسبه خواهد شد .

 

محل انجام عمل در هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک در یک ناحیه مشابه در اکثر بیماران به بخش هایی که قرار است لیپوماتیک شود ، محل بیمارستان ، دستمزد پزشک بستگی دارد .

 

هزینه لیپوماتیک ارزان قیمت

انجام لیپوماتیک نباید بر اساس ارزان بودن آن انتخاب شود. ممکن است ارزان‌ بودن عمل لیپوماتیک به این معنا باشد که جراح عمل را با سرعت انجام داده و به درستی آن را انجام ندهد . لیپوماتیک یک عمل جراحی میباشد که باید با مهارت و تجربه  زیادی انجام ‌شود. با انجام هزینه لیپوماتیک ارزان قیمت ممکن است فرد به چیزی که میخواهد نرسد پس نباید اساس انتخاب جراح هزینه لیپوماتیک باشد بدن خود را ارزان در یک معامله قرار ندهید.

 

http://avatarahan.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *