کاشت مودر ایران

کاشت مودر ایران

کاشت مو در ایران : کاشت مو درحقیقت به مجموعه اقداماتی گفته می شود که برای افرادی که دچار ریزش موی ارثی (آلوپسی آندروژنیک) شده اند انجام می شود.

 

کاشت مو در ایران

 

برای کاشت مو در ایران پزشک معمولا واحدهای فولیکولی مو را از ناحیه اهدا کننده مو که اغلب موی پشت سراست جدا می کند و به ناحیه دریافت کننده ناحیه طاس سر انتقال می دهد. این فولیکول های موکه اغلب طبیعی هستند واز موی خود فرد استفاده شده است درصورتی که به درستی کشت شود، نتیجه ایی عالی برای فرد به همراه دارد

کاشت مودر ایران به چند روش انجام می شود

به طور کلی می توان گفت که کاشت مو در ایران به صورت FUT ، FITو و یا به صورت کاشت مو ترکیبی انجام می شود.

روش کاشت مودر ایران با روش FUT

هر واحد فولیکولی سالم موجود در پوست سرافراد از چند تارمو تشکیل شده است دراین روش FUT پزشک نواری ازپوست پشت و پهلوهای سر شما بیرون می آورد که در این روش بیشتر ازاین دو قسمت پوست سردر کاشت مو استفاده می شود زیرا این قسمت از پوست مو کمترین ریزش مو را دارد.

بعد از برداشتن فولیکول این قسمت از سر بخیه شده، سپس نواری که از پوست سر شما جدا شده قطعه قطعه می شود واین قطعات به دست آمده در محل مورد نظرسر کاشت می شود. در کاشت مو به شیوه FUT ازمنطقه ای که موی سر ریزش کمتری دارد برداشته می شود وبعد ازکاشت شدن مو، این موها دچارریزش نمی شود.

روش کاشت مو در ایران

روش کاشت مو در ایران به روش FIT

درروش کاشت مو در ایران به روش FIT شما نیازی به بستری شدن ندارید. وبعد ازاینکه پیوند موبه طور کامل انجام شد نیازی به ویزیت دوباره بعد از کاشت مو ندارید.

به دلیل کاشت مو در ایران به روش FIT  که در بیشتر افراد به صورت سرپایی  انجام می شود و همچنین به دلیل کاشت آسان در انجام این روش  فرد بعد از کاشت نیازی به مراقبت خاصی ندارد بنابراین این روش در بین افراد طرفدار زیادی دارد.به طور کلی کاشت مو در ایران به روشFIT کاملا سرپایی است ونیازبه هیچ بی حسی موضعی ندارد.

در کاشت مودر ایران به روش FIT به دلیل اینکه پزشک می تواند درمقایسه با روش های دیگر تعداد واحدهای مو بیشتر برداشت کند تقریبا در حدود سه برابر بیشتراز روشهای دیگر قابل برداشت است. پزشک برای این کاشت مو یک تا دو روز زمان لازم دارد تا کاشت مو را به طور کامل انجام دهد .

روش کاشت مودر ایران به روش ترکیبی

در کاشت مودر ایران به روش ترکیبی از هر دو روش FUT ، FIT توسط پزشک استفاده می شود درفرآیند کاشت مودر ایران به روش ترکیبی معمولا طی دو روز زمان برای این کاشت مو لازم است و درهر روز یکی از قمست مورد نظر کاشت مو انجام می شود.
چون در روش کاشت مو در ایران به روش ترکیبی از هر دو روش کاشت مو توسط پزشک استفاده می شود در نتیجه استفاده بهینه از موی سر افراد می شود. در روش ترکیبی به دلیل استفاده از هر دوروش FIT و FUT تمامی نواحی طاسی سربا این پیوند پوشیده می شود و تراکم موها به صورت طبیعی می شود.

درکاشت مو در ایران به روش ترکیبی چند برابر بیش از روش ها ی دیگر مو برای بیماران پیوند زده می شود. روش ترکیبی مناسب افرادی است که تراکم زیاد مورا برای مدت زمان کوتاه و خیلی سریع برای خود می خواهند.

 

کاشت مو در ایران به روش ترکیبی

 

درروش کاشت موی ترکیبی، پزشک تلاش می کند موهای که کیفیت بهتری دارند در قسمت جلوی سراستفاده می کند وموهایی با کیفیت کمتررا در قسمتهای بالا و پشت سر پیوندمی زند. این روش نتایج طبیعی کاشت را برای بیماربه دارد .
و به این نکته نیز توجه داشته باشید که درهر سه روش کاشت مودرایران ۲ الی ۳ ماه پس از کاشت ، مو شروع به رشد می کند و پس از گذشت یکسال مو به طور کامل رشد خواهد کرد.

آمادگی لازم قبل از کاشت مودر ایران

امروزه کاشت مودر ایران با روش ها که اغلب مطمئن هستند توسط پزشکان انجام می شود و افرادی که کاشت مو در ایران  انجام داده اند از نتایج  آن رضایت داشته اند.
کاشت مودر ایران ازعمل های بسیار ساده و بی خطر برای فرد می باشد اما باید قبل و بعد از پیوند نکات ایمنی رعایت شود.

رعایت کامل نکات ایمنی و تخصص توسط پزشک نیز برای حفظ سلامت بیمار ورضایت بیمار ضروریمی باشد.
نخستین گام قبل از هر اقدامی یافتن یک جراح باتجربه وماهر در این زمینه است تا فرد بتواند به نتیجه دلخواه خود برسد.دو روش FUTو FITامروزه جزو رایج ترین روش های کاشت مو در ایران هستند که با مشورت پزشک خود می توانید بهترین روش کاشت مو در ایران را انتخاب کنید.

انواع کاشت مو در ایران

زیرا در این دو روش کاشت مو در ایران فولیکول های مو به صورت تک تک و با همان حالت طبیعی می کارند، موهای کاشته شده مانند موهای طبیعی رشد خواهند کرد.
در کاشت مودر ایران با توجه به نوع روشی که قصد دارید کاشت مو در ایران راانجام دهید پیوند موها را از قسمت پشت سر یا ناحیه ای از بدن ما بر می دارند.

انتخاب روش های کاشت مو

انتخاب استفاده ازکدام روش بهتر است توسط پزشک شما انتخاب شود اما با این وجود می توان گفت بهترین روش کاشت مودو بار FUT با فاصله یکسال است، زیرا دراین نوع روش کاشت مودریک جلسه مقدارزیادی مو برداشت می شود، زمان عمل کوتاهتر است و بانک موی بیمارکمتر تخریب می شود و در نتیجه کاشت، طبیعی تر خواهد شد و تراکم های بالاتری را می توان بدست آورد.
اگر بیمار از جراحی ترس دارد و نمی خواهد به سر خود بخیه بزند و و یا به هر دلیل دیگری تمایل به FUT ندارد ومی تواند روش FIT را انتخاب کند.

افرادی که برای کاشت مو مناسب نیستند

همان گونه که گفته شد کاشت مو در ایران از  جراحی‌های بی‌خطر برای افراد می باشد و عوارض جانبی برای فرد خیلی ندارد اما اگرفردی یکی از موارد زیر را  داشته باشد باید از کاشت مو خودصرفه نظر کند.
– اگرپشت سر شما موهای پرپشت نداردبهتر است از کاشت مو صرف نظر کند.
– خانم‌هایی  ریزش شدید مو دارند نمی توانند از کاشت مو استفاده کنند.
-اگرفردی از داروهای خاصی مانند داروهای شیمی‌ درمانی از کاشت مو صرف نظر کنید.
– افرادی که شاخه موهای غیرطبیعی و بدشکل دارند گزینه مناسبی برای کاشت مو نیستند.

 

صفحه اصلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *