کاشت مو ارزان

کاشت مو ارزان

کاشت مو ارزان از تبلیغاتی است که در چند سال اخیر بسیار به چشم می خورد درابتدا باید به این نکته توجه کنید که کاشت مو ارزان که شما قصد دارید آن را انجام دهید به چه قیمت آن را قبول کنیم، مراقب کلینیک های که تبلیغات زیادی در مورد کاشت مو ارزان می دهند باشید.

کاشت مو ارزان

زیرا مطمئن باشید که هر چقدرازقیمت کاشت مو کم شود از کیفت کار کلینک ها هم کاسته می شود، ممکن است کاشت مو ارزان با تراکم پایین برای شما انجام شود.

در کاشت موارزان  به این نکات توجه داشته باشید

-روشی که می خواهید عمل کاشت مورا با انجام دهید.

-هزینه کاشت مو

-مدت زمان و تعداد جلسات لازم برای کاشت مو

-قبل از انجام هر اقدامی بهتر است چند نمونه کارکلینیک را مشاهده کنید.

–کاشت مو خودرا نزد پزشک متخصص انجام دهید.

قیمت کاشت موبه چه عواملی بستگی دارد

قیمت کاشت مو به برخی عوامل بستگی دارد اما به طور کلی می توان گفت که کاشت به تعداد گرفت هاو وسعت ناحیه طاس بستگی دارد.

 

خطر کاشت مو ارزان

 

کاشت با روش fit از  روشهای کاشت مو است که به صورت گرافت های تکی  انجام می شود. این روش  بیشتر درمطب خود پزشک انجام می شود از انجا که پزشکان نمی توانند در مطب ها جراحی انجام دهند از این روش استفاده می کنند این روش که از کاشت موهای قدیمی است تراکم بسیار کمی دارد

اما جدیدترین روش کاشت مو که جزء روشهای گران قیمت می باشد روش sut  است که یکی از گران ترین روش ها و درواقع قطعی ترین روش برای کاشت مو ارزان می باشد. که تنها درجلسه ی یک روزه و با تراکم بالا انجام می شود

کاشت مو به روش bht یا همان روش برداشت مو از بدن  فرد است که موی مورد نیاز در این روش از بدن فرد تهیه می شوداین کشت مو برای افرادی مفید است که بانک مو ضعیفی دارند

کاشت مو ارزان خوب است

در سالهای اخیر افراد زیادی از روش های کاشت مو استفاده می کنند و کاشت مو دربین مردان افزایش قابل توجهی داشته است. برای اینکه افراد از نتیجه کاشت مو خود رضایت کامل داشته باشند افراد تصمیم میگیرند از بهترین روش برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند.

قیمت کاشت مو ارزان

اما متاسفانه افراد زیادی هم هستند که قادر نیستند هزینه ی برخی از روشها را پرداخت کنند و تصور می کنند می توانند با انجام کاشت مو ارزان به نتیجه ی دلخواه  خود برسند. که در برخی مواقع کاشت مو ارزان می تواند برای فرد مشکلات به وجود آورد و یا اینکه تراکم کمی برای موهای  فرد ایجاد کند.

البته به این موضوع هم توجه داشته باشید که کاشت مو ارزان همیشه برای شما مشکل ساز نیست و شما ممکن است با انجام کاشت مو ارزان تا حدی به نتیجه دلخواه خود برسید.

اما درهنگام مراجعه به کلینیک ها که کاشت مو ارزان انجام می دهند وهزینه پایین تری دریافت می کنند احتیاط لازم را داشته باشید.

چون در برخی موارد کاشت مو ارزان مشکلات زیادی برای فرد به وجود می آورد و شما به نتایج دلخواه دست پیدا نکنید. و شما باید هزینه بیشتری پرداخت کنید تا مشکل به وجود آمده از کاشت مو ارزان بر طرف شود.

 

 

خطرات کاشت مو ارزان درکلینیک های غیر مجاز درحدی خواهد بود که مجبور می شود هزینه ی چند برابری برای رفع کاشت مو ارزان خود پرداخت کنید.

خطرات کاشت مو ارزان

همانطور که دربالا گفته شد کاشت موارزان اگر در مراکز مجاز انجام شود برای شما مشکلی ایجاد نخواهد شد.اما در زمانی که که شما درانتخاب کلینک دقت نکنید وتنها به دلیل کاشت مو ارزان به کلینک غیرمعتبرمراجعه  کنید .قطعا مشکلات زیادی برای شما ایجاد خواهد شد.

یکی از خطراتی که ممکن است فرد بعد از کاشت مو ارزان به آن دچار شود عفونت وانتقال بیماری های مختلف است بنابراین عفونت  یکی از مهمترین خطرات کاشت موی ارزان است که تقریبا شما با مراجعه به مراکز غیر مجاز دچار آن خواهید شد.

یکی دیگر از مشکلات کاشت مو ارزان دراین است که این کار توسط متخصصان کم تجربه انجام می شود که این امرباعث غیر طبیعی شدن خط رویش موها در افراد خواهد شد و شما به احتمال زیاد از نتیجه کاشت مو خود رضایت نخواهید داشت.

کاشت مو اقساطی

امروزه مراکز زیادی  کاشت مو انجام می دهند . با این وجود ممکن است بسیاری از آن ها تخصص ومهارت های لازم برای  انجام این عمل را نداشته باشند و همین امرموجب کاهش تعداد مراجعین آنها شده و در نتیجه این کلینیک ها با پیشنهاد قیمت های گزاف و به صورت نقدی کمبود مشتری خود را جبران می کنند.

 

کلینیک کاشت مو ارزان

در مقابل اینگونه مراکز گونه دیگر از مراکز معتبر و کلینیک های تخصصی پوست و مو نیز  وجود دارد که  به دلیل تجربه بالا و تعداد زیاد متقاضیان مراجعه کننده امکانات بیشتربه بیماران خود ارائه می دهند وپیشنهادهای قیمتی و شیوه های پرداخت متفاوتی برای بیماران خود دارند. یکی از پیشنهادات پرداخت که برخی کلینیک ها می دهند کاشت مو اقساطی است .

کاشت مو اقساطی یکی از شرایط پرداخت ویژه برای افراد است که بدون شک متقاضیان زیادی را جلب خواهد کرد.بیماران با مراجعه به این کلینیک ها می توانند ، تقاضای عمل کاشت مو اقساطی را مطرح نموده و از مزایای آن بهره مند شوند.

چرا کاشت مو اقساطی انجام دهید

هزینه ی عمل زیبایی کاشت مو بالا است به همین دلیل ، برخی مراکز و کلینیک های زیبایی به منظور راحتی بیشترافرادی که توان پرداختی نقدی ندارند می توانند از پرداخت اقساطی کاشت موبهره مند شوند تا اینکه از کاشت مو ارزان قیمت استفاده کنند.

 

کاشت مو اقساطی

 

کاشت موی اقساطی  باعث می شود افراد برای پرداخت هزینه های خود طی چند مرحله این کار انجام دهندو هزینه ی عمل کاشت مودرطی چند دوره انجام شود از این جهت فرد بدون نگرانی هزینه کاشت مو  این عمل را انجام می دهد و شما نیاز به استفاده از کاشت مو ارزان نخواهید داشت

شرایط کاشت موی اقساطی

جهت کاشت مو اقساطی و اطلاع از شرایط کاشت موی اقساطی بهتر است به کلینیک مورد نظر خود مراجعه کنید و از شرایط پرداخت اقساطی کاشت مو اطلاع پیدا کنید.

انتخاب کلینیک کاشت مو

 

در انتخاب کلینیک کاشت مودقت کنید زیرا  انتخاب کلینیک کاشت مو تاثیر زیادی در نتیجه ی عمل خواهد داشت به همین دلیل بهتر است به جای این که به دنبال کاشت مو ارزان باشید به دنبال مراکز معتبر برای کاشت مو باشید.تا  شما با مراجعه به آن ها به نتایج دلخواه دست پیدا کنید. مراجعه به مراکز غیر معتبر باعث میشود تا عوارض عمل کاشت مو در شما افزایش پیدا کند و حتی در برخی موارد شاهد انتقال بیماری های مختلف در  بین بیماران باشید.

صفحه اصلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *